FM x8

 FM x4 Pro

 FM x4 B

 FM x4

 FM Px4

 

ODWRÓCONA OSMOZA

             Pallas Enjoy Slim DF

Proces odwróconej osmozy

 

System odwróconej osmozy (RO) jest to proces separacji wody i rozpuszczonych w niej zanieczyszczeń, w którym woda jest przepuszczana przez półprzepuszczalną membranę RO pod ciśnieniem. W ten sposób zanieczyszczenia są zatrzymywane na jednej stronie membrany, a czysta woda przechodzi na drugą stronę membrany.

 

             Pallas Enjoy Smart SO

             Pallas Flow EF-300

 FM x4 Compact

System RO może być odwrócony poprzez zmianę kierunku przepływu wody i zastosowanie wyższego ciśnienia na stronie zanieczyszczonej wody. W ten sposób, woda może przepłynąć w kierunku przeciwnym do pierwotnego procesu RO i usunąć
z membrany zanieczyszczenia, które zostały zatrzymane w poprzednim procesie. Ten proces odwróconej osmozy może być stosowany do ponownego wykorzystania wody, zmniejszenia zużycia wody pitnej, lub do odzyskiwania surowców z wody.

 

Oferujemy szeroką gamę systemów odwróconej osmozy. Różnorodność naszych stacji pozwalana wybranie egzemplarza, który całkowicie spełni wszystkie wymagane parametry, a także zapewni wygodę użytkowania. Poniżej prezentujemy karty katalogowe naszych RO.

 

Systemy odwróconej osmozy - wersje domowe:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Systemy odwróconej osmozy - wersje przemysłowe: 

 

 

 

 

 

+48 516-946-461

biuro@enviconpolska.com

Elektronowa 5, 94-103 Łódź

Na skróty

O firmie

Dla Klienta

Obserwuj nas!

© Copyright 2023 Envicon Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

OWSiD

Ochrona danych osobowych

   Facebook

   Linkedin