O FIRMIE

Parę słów o nas...

 

Od wielu lat dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie uzdatniania wody, aby zapewnić naszym klientom czystą i zdrową wodę
do picia, gotowania, a więc do użytku domowego, a także na potrzeby działalności przemysłowych. Nasza firma oferuje szeroką gamę usług
i produktów, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego zamawiającego. 
Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnej satysfakcji, a nasze doświadczenie i wyspecjalizowana wiedza pozwalają nam na osiągnięcie tego celu. Jako firma zorientowana na potrzeby zainteresowanych, stawiamy na profesjonalizm i jakość naszych usług.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe podejście do uzdatniania wody, w tym między innymi: projektowanie, instalację oraz serwisowanie systemów uzdatniania wody. Oferujemy również szkolenia i doradztwo z zakresu kondycjonowania wody i działania naszych stacji.

Oferowane produkty obejmują szeroki wybór filtrów do wody, zmiękczaczy
i odżelaziaczy, stacji dozowania, dezynfekcji UV, odwróconej osmozy, membran i wiele więcej. Stawiamy na produkty najlepszej jakości, które spełniają najwyższe standardy w zakresie uzdatniania wody.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych usług i produktów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych jak i firmowych..

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Dziękujemy za zainteresowanie firmą Envicon Polska i zapraszamy
do kontaktu z nami!

+48 516-946-461

biuro@enviconpolska.com

Elektronowa 5, 94-103 Łódź

Na skróty

O firmie

Dla Klienta

Obserwuj nas!

© Copyright 2023 Envicon Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

OWSiD

Ochrona danych osobowych

   Facebook

   Linkedin