BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Uzdatnianie wody w budynkach użyteczności publicznej jest niezwykle istotne dla zapewnienia bezpiecznej i wysokiej jakości wody dla użytkowników. Bez względu na to, czy jest to szpital, hotel, centrum handlowe, restauracja czy instytucja publiczna, skuteczne uzdatnianie wody ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i dobrej kondycji użytkowników. 

Oferta dla budynków użyteczności publicznej obejmuje szereg rozwiązań w zakresie uzdatniania i dezynfekcji wody:

 

  • wykonywanie stacji zmiękczania wody, w ramach której zapewniamy uzdatnienie, dezynfekcja, a także kompleksowe oczyszczanie;
  • generatory dwutlenku chloru (ClO2), który jest gazem o bogatych właściwościach dezynfekujących. Przez niektórych specjalistów generator dwutlenku chloru jest uważany za najlepszy środek do poprawy jakości wody;
  • uzdatnianie sterylizatorni, chociażby dla wszelkich placówek medycznych, laboratoriów, a także aptek;
  • oczyszczanie pozwalające na instalację takich układów jak: woda lodowa, wieże wyparne, dry-coolery czy nawilżacze adiabatyczne, które są nowoczesnymi sposobami chłodzenia i nawilżania powietrza w systemach wentylacyjnych.

 

Dodatkowym atutem naszych urządzeń jest kompatybilność z systemami monitoringu, przede wszystkim z profesjonalnym systemem zarządzania budynku. Nasze nowoczesne układy współpracują ze standardami, według których funkcjonują takie narzędzia informatyczne jak Wi-Fi, Ethernet czy Modbus.

+48 516-946-461

biuro@enviconpolska.com

Elektronowa 5, 94-103 Łódź

Na skróty

O firmie

Dla Klienta

Obserwuj nas!

© Copyright 2023 Envicon Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

OWSiD

Ochrona danych osobowych

   Facebook

   Linkedin